Morgane Ji & The Loop Jazz Orchestra

Popis akce

Poslední červnový den festivalu Prague Proms vystoupí v pražském The Loop Jazz Club Hostivař výrazná zpěvačka Morgane Ji. Narodila se na ostrově Réunion ležícím v Indickém oceánu, což jen potvrzuje její temperament. Svojí originalitou je nezařaditelná, avšak svým jemným i chraplavým hlasem, širokým rozsahem a šamanskými výkřiky, je zcela jedinečná. Podmanila si tak miliony srdcí nejen zpěvem a hrou na banjo, ale i texty a originálními vokály, které kromě zpěvu zahrnují napodobování různých zvuků. 

Směs elektronické hudby, rocku a folku, vzájemně s jejím jasným výstředním obrazem, zanechává v hudebním světě nesmazatelný dojem.

V The Loop Jazz Club Hostivař vystoupí tentokrát zpěvačka s dirigentem Gastem Waltzingem. Skladatel, aranžér a držitel ceny Grammy nahrál řadu CD (Atmosphere, Life's Circle, Largo), složil a produkoval filmovou hudbu pro více než 200 televizních pořadů i celovečerních filmů a v roce 1989 byl nominován na nejlepšího evropského skladatele filmové hudby. Spolupracoval se skupinou Scorpions, Amy McDonald a Gregory Porterem. Mimo jiné je profesorem hry na trubku a vedoucím jazzového oddělení Lucemburské konzervatoře. Pravidelně spolupracuje například s Orchestre Philharmonique du Luxembourg, Scottish Royal National Orchestra, The Adelaide Symphony Orchestra nebo Deutsche Radio Philharmonie. Letos se Gast Waltzing postaví před český The Loop Jazz Orchestra a spolu s uhrančivou Morgane Ji předvedou nepochybně nezapomenutelnou show.

Pokračovat ve čtení

Účinkují

Morgane Ji, zpěv a banjo
Gast Waltzing, dirigent
The Loop Jazz Orchestra

Program

Fast & Furious, David Laborier
Gundog, Morgane Ji
I miss you, Morgane Ji
My Lady, Morgane Ji
No, Morgane Ji
Nice 2 see U 2, Gast Waltzing
Radio on, Morgane Ji
Time Bomb, Morgane Ji
Tom Thumb, Morgane Ji
Woman Soldier, Morgane Ji

 

Fotogalerie